Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne tarcza herbowa na radiowozieBiorący udział w pościgu za złodziejem hondy strażnicy zostali oficjalnie docenieni przez stołeczną policję.

Przypomnijmy – 17 listopada patrol Straży Miejskiej zauważył, że w jednym z zaparkowanych przy Suwalskiej samochodów błyskają światła. W środku siedział mężczyzna, który nie reagował na polecenia strażników i zaczął uciekać. Do pościgu za złodziejem włączyli się policjanci, rabusia udało się zatrzymać na Białołęce przy ogromnym poświęceniu strażników, ryzykujących życiem. Interwencję opisywaliśmy TUTAJ.

Na ręce Komendanta Straży Miejskiej trafiło pismo z podziękowaniami za działania podjęte przez strażników. Komendant Rejonowy Policji Warszawa VI pisze w nim m.in. „Bardzo proszę o przekazanie wyrazów wdzięczności funkcjonariuszom za wzorową postawę, zaangażowanie i profesjonalizm podczas wykonywania obowiązków służbowych. Powyższe ma istotny wpływ na budowanie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców m. st. Warszawy, a także umacnianie bardzo dobrej współpracy pomiędzy Strażą Miejską a Policją”.

To kolejny dowód uznania dla strażników – ze strony swojej komendantury otrzymali już awans i nagrodę pieniężną.

2018 12 podziekowania honda

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy