Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 11 twitter27 listopada uruchomiliśmy oficjalny profil na twitterze. Będziemy na nim informować o tym, co robimy na co dzień, przypominać obowiązujące przepisy, zapowiadać akcje profilaktyczne.

Twitter to nie kolejny kanał do składania zgłoszeń. Zgodnie ze specyfiką tego medium, nasz kanał służy informacji. Będziemy na nim krótko i treściwie informować o działaniach prowadzonych przez Straż ze Stolicy. 

Twitter jest trzecim pod względem popularności medium społecznościowym w Polsce. Jest miejscem, gdzie ludzie wyrażają opinie, z którego czerpią informacje dziennikarze.
Uruchamiając oficjalny profil Straży Miejskiej m.st. Warszawa, chcemy dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Warszawy. Mamy nadzieję, że dzięki wykorzystaniu tego kanału staniemy się jeszcze bliżsi tym, dla których stworzona została nasza służba.

Chcemy przybliżać warszawiakom, co należy do kompetencji stołecznej Straży Miejskiej, z czym mogą się do nas zwrócić o pomoc, czy poprosić o reakcję.
Nasz profil można znaleźć wpisując w twitterowej wyszukiwarce @SMWarszawa lub pod adresem: twitter.com/SMWarszawa.

Zapraszamy do śledzenia!

2018 11 twitter

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy