Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne legitymowanie 02Mieszkańcy Warszawy na wesoło spędzali niedzielę, jednak zakończenie weekendu nieco ich zaskoczyło. Alkohol, cudze dokumenty i jazda po pijaku – czyli pracowita niedziela strażników miejskich.

W niedzielę 4 listopada około 22.20 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego na chodniku przy ul. Targowej. W czasie legitymowania będący pod działaniem alkoholu mężczyzna okazał dowód osobisty- jednak jak się okazało nie należał do niego, dalsze czynności pogrążyły go jeszcze bardziej: w kieszeni posiadał również kartę bankomatową wystawioną na inne nazwisko. Na miejsce została wezwana policja , która przejęła sprawę.

Nieco później na Bielanach patrol straży miejskiej zauważył pojazd osobowy, który wjechał w ulicę pomimo zakazu wjazdu i zaparkował poza miejscem do parkowania. Gdy strażnicy podeszli do pojazdu kierujący wyłączył silnik i zablokował drzwi. Na miejsce została wezwana policja- kierujący nie chciał ich otworzyć, w związku z czym została wybita szyba od strony pasażera. Kierujący został wyprowadzony na zewnątrz. Badanie alkomatem dało wynik 2,32 promila. Auto trafiło na policyjny parking a kierujący w ręce policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy