Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne patrol 02Dwóch poszukiwanych nastolatków ujęły 13 lutego patrole straży miejskiej. Ujęci zostali przekazani policji. W najbliższych dniach zostaną przewiezieni do ośrodków wychowawczych.

Cztery osoby w wieku od 18 do 27 lat zakłócały 13 lutego ok. godz. 23.00 spokój lokatorom jednego z bloków przy ul. Bitwy Warszawskiej na Ochocie. Mieszkańcy wezwali strażników miejskich. Funkcjonariusze zastali na VI piętrze hałasujących młodych ludzi. Ich nerwowe zachowanie sprawiło, że strażnicy wezwali patrol policji. Po sprawdzeniu danych funkcjonariusze ustalili, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany. 18-latek został przekazany policji.
Inny patrol straży miejskiej i policji ujął na Targówku 13-latka, który mimo prawomocnego orzeczenia sądu nie stawił się do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Nieletni został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka, gdzie będzie oczekiwał na transport do ośrodka.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy