Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

serwisy mapowe logo

UWAGA!

Prezentowane na naszej stronie serwisy mapowe mają charakter wyłącznie poglądowy i w żadnym razie nie mogą być traktowane jako dokumenty oficjalne. Nie mogą też być podstawą jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych. Mapy ani żadne ich części nie mogą być wykorzystywane w systemach odtwarzalnych bądź reprodukowane w jakikolwiek sposób. Treść tej i dalszych stron chroniona jest prawem autorskim.

 

mapa logo 1Interwencje Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Serwis prezentuje analizę interwencji strażników w różnych kategoriach będących przekrojem spraw najczęściej zgłaszanych do Straży Miejskiej. Analiza przedstawiona jest w postaci kartogramu, przy zastosowaniu siatki o boku 250 m. Natężenie liczby zdarzeń prezentowane jest za pomocą kolorystyki kwadratu. Po kliknięciu w kwadrat widoczna będzie liczba podjętych interwencji na tym obszarze. Serwis przedstawia dane z ostatnich trzech lat.

 

mapa logo 1Straż Miejska w trosce o dzieci

W serwisie zaprezentowano szereg działań podejmowanych przez Straż Miejską w trosce o najmłodszych. Znajdziemy tu informacje m.in. o Miasteczku Ruchu Drogowego, projekcie „Teatr na straży”, a także o imprezach cyklicznych promujących wśród dzieci i młodzieży szeroko pojęte zasady bezpieczeństwa. W serwisie sprawdzić można lokalizacje wydarzeń, w których będzie uczestniczyła Straż Miejska. Znajduje się tam również mapa z rozmieszczeniem placów zabaw kontrolowanych przez strażników.

 

eko zwierzeta logoStraż Miejska w trosce o zwierzęta


Serwis przedstawia wybrane aspekty z działalności dotyczącej zwierząt na terenie miasta w ujęciu 12 miesięcy.​

 

mapa logo 1Bądź bezpiecznym rowerzystą!​

W serwisie można zapoznać się z informacją o przepisach ruchu drogowego ważnych z punktu widzenia rowerzystów, ale również o zdarzeniach, które zostały zarejestrowane przez patrole straży w zakresie naruszeń przepisów przez cyklistów w latach ubiegłych. Serwis oprócz znaczenia informacyjnego ma podnosić świadomość użytkowników w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Należy pamiętać, że zarówno rowerzyści, piesi, jak i kierowcy powinni szanować swoje prawa w celu zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

mapa logo 1Oddziały Terenowe Straży Miejskiej m.st. Warszawy

Serwis prezentuje Oddziały Terenowe Straży Miejskiej m.st. Warszawy, wyjaśnia cel takiej struktury jednostki. W aplikacji można również zobaczyć miejsca siedzib poszczególnych oddziałów, co ułatwia ewentualne odnalezienie oddziału w celu załatwienia sprawy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy