Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

udzielenie pomocy 01Strażnicy miejscy zabezpieczyli miejsce wypadku w al. Jerozolimskich i udzielili pomocy kobiecie, która doznała urazu kręgosłupa. Karetka zabrała poszkodowaną do szpitala.


Kolizję czterech pojazdów zauważyli strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy 29 listopada ok. godz. 20.40 jechali al. Jerozolimskimi. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zabezpieczyli miejsce zdarzenia radiowozem z włączonymi niebieskimi światłami. Kobieta prowadząca jeden z samochodów powiedziała im, że boli ją niedawno operowany kręgosłup. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe i opiekowali się nią do przyjazdu karetki. Kobieta została przewieziona do szpitala. Pozostałe osoby nie wymagały pomocy medycznej. Zabezpieczenie miejsca zdarzenia przejął patrol policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy