Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Podczas wspólnej interwencji strażników miejskich i policjanta na Pradze Południe został ujęty kierujący samochodem bez uprawnień. Przy mężczyźnie ujawniono kradziony telefon.


Wspólny patrol straży miejskiej i policji patrolował 27 listopada wieczorem teren Pragi Południe. Około godz. 23.10 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli forda jadącego ul. Grochowską. Podczas interwencji w aucie ujawniono telefon komórkowy, który figurował w policyjnej bazie rzeczy utraconych. Mężczyzna tłumaczył, że kupił aparat w lombardzie na Pradze Północ, ale nie posiadał dokumentu zakupu. W trakcie dalszych czynności ustalono także, że 21 letni kierowca nie posiada prawa jazdy. Po prostu nigdy go nie zrobił. Policjanci ustalili, że chłopak był już wcześniej zatrzymywany za prowadzenie samochodów bez uprawnień. Mężczyznę przewieziono do Komendy Rejonowej Policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy