Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 01 eko patrolCzy Warszawa potrzebuje Eko Patrolu? Ubiegłoroczne statystyki pokazują jasno: jak najbardziej! Pięnaście lat działalności pierwszej w Polsce jednostki wyspecjalizowanej w pomocy zwierzętom minęło, a strażnicy podsumowują miniony rok.

 

 

Pierwszy raz w historii działalności Eko Patrolu liczba odłowionych zwierząt, które potrzebowały pomocy, przekroczyła 10 tys. W ubiegłym roku do straży miejskiej z prośbą o udzielenie pomocy zwierzętom zwracano się aż 36,5 tys. razy. Liczba zgłoszeń i interwencji stale rośnie. Eko Patrol w stolicy jest coraz bardziej potrzebny. Pomaga nie tylko bezdomnym psom, ale coraz częściej zwierzętom egzotycznym i dziko żyjącym.

Podsumowanie działalności Eko Patrolu i Straży Miejskiej w roku 2016 w związku ze zwierzętami można znaleźć TUTAJ

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy