Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Belka dachowa na radiowozie Straży Miejskiej.Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy przed południem 28 lipca patrolowali Ursus zauważyli leżącego na jezdni - mężczyznę. Początkowo sądzili, że doszło do potrącenia, ale szybko okazało się, że mężczyzna nie był ranny

Minęła godzina 10, funkcjonariusze patrolowali ulicę Dzieci Warszawy. Nieopodal ulicy Traktorzystów strażnicy zobaczyli leżącego na jezdni człowieka. Natychmiast zatrzymali radiowóz i podbiegli do mężczyzny. Po podejściu bliżej usłyszeli… chrapanie. Od mężczyzny czuć było alkohol. Po dobudzeniu „śpiocha” funkcjonariusze upewnili się, że nie był ranny, ale ze względu na dość znaczną ilość spożytych „procentów” nie był w stanie utrzymać pionu, a jego mowa była bełkotliwa. 40-latek twierdził, że pochodzi z Ukrainy. Nie krył, że tego dnia wypił sporo alkoholu i był wyraźnie zdumiony w jaki sposób znalazł się w nieznanym sobie miejscu. Ponieważ nie posiadał dokumentów nie sposób było ustalić jego tożsamości. Aby ustalić jego dane strażnicy wezwali patrol policji. Mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej, ale i tam, nie udało się potwierdzić jego tożsamości. Być może uda się to zrobić, gdy mężczyzna wytrzeźwieje.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy