Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 10 gaz4 października wspólny patrol straży miejskiej z Oddziału Specjalistycznego oraz Policji wykonując zadania w dzielnicy Ursus – otrzymał groźnie brzmiące zgłoszenie o ulatniającym się gazie w jednym z mieszkań.

Patrol natychmiast udał się na miejsce. Okazało się, że w mieszkaniu, w którym trwał remont, jeden z pracowników przewiercił rurę doprowadzającą gaz. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce. Niebezpieczeństwo było duże, z klatki schodowej ewakuowano 7 osób. Odcięto też gaz, głównym zaworem, przewietrzono mieszkanie i klatkę schodową. W oczekiwaniu na przybycie pogotowia gazowego funkcjonariusze zabezpieczali miejsce zdarzenia. Na szczęście nie było osób poszkodowanych i skończyło się tylko na strachu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy